O nas

Firma RingRoad została założona w 2010 roku. Pierwszy Salon otworzyliśmy pod szyldem Yamahy w Rzeszowie. Przez kolejnych 6 lat byliśmy jedynym autoryzowanym Dealer marki Yamaha w województwie Podkarpackim. Dodatkowo w latach 2012-2016 prowadziliśmy RingRoad Galicja w Krakowie, również salon Marki Yamaha który posiadał status PREMIUM, był to jedyny tego typu obiekt w województwie Małopolskim.

Nasza firma od 1. stycznia 2017 roku stała się niezależnym dealerem motocyklowo-quadowym "RINGROAD DEALER PREMIUM" i posiada ofertę pojazdów różnych marek, nowych i używanych z gwarancją, odzież, akcesoria, części zamienne i serwis wszystkich marek pojazdów.

Przez wiele lat zdobywaliśmy wiedzę i doświadczenie w sprzedaży i serwisowaniu motocykli i quadów wielu marek. Wypracowaliśmy wiele kontaktów, dzięki którym teraz możemy dostarczać Wam najlepsze pojazdy, niezależnie od tego czy jest to Yamaha, Honda, Kawasaki, Harley, CAN-AM itd.

Jeździmy, testujemy, i wiemy w czym jest lepsza AfricaTwin od Tenery, dlaczego Grizzly wygrywa w przeprawie nad Renegade i czym różni się przeskakiwanie fal na SuperJet 700 od SeaDoo Spark.

Całą działalność skoncentrowaliśmy w Rzeszowie, gdzie posiadamy centralny magazyn, ale wszystkie nasze pojazdy będą dostępne dla Was w całej Polsce! Jak zawsze - dowieziemy, pokażemy, przeszkolimy.

Do Waszej dyspozycji są już dostępne pojazdy takich marek jak YAMAHA, HONDA, SUZUKI, KAWASAKI i KTM. Są one dostępne w bardzo interesujących cenach! To samo dotyczy topowych marek: ARAI, SHOEI, HJC, SIDI, BUSE, SCOTT i wiele wiele innych!

 

Wciąż prowadzimy sprzedaż oryginalnych części zamiennych do marek: YAMAHA, HONDA, SUZUKI, KAWASAKI, KTM, CAN AM, POLARIS, BMW, HARLEY DAVIDSON, TRIUMPH.

Jak to się wszystko zaczęło ?

 RingRoad powstało dzięki zapałowi dwóch pasjonatów motoryzacji – Łukasza Dawidowskiego i Macieja Śmigrodzkiego. Panowie poznali się na jednym z rajdów organizowanych przez Łukasza. Wspólne zainteresowania przerodziły się w firmę, która od 2010 roku działa na rynku motocyklowym. Nazwa firmy – RingRoad w języku angielskim oznacza obwodnicę śródmiejską. Inspiracją była lokalizacja rzeszowskiego salonu, który położony jest właśnie przy obwodnicy miasta.

Jednak RingRoad to nie tylko salony i serwisy, ale również cykl imprez zrzeszających fanów rajdów z całego kraju oraz wyprawy off-roadowe. Do tej pory zorganizowaliśmy trzy edycje turystycznego rajdy motocyklowego Poznaj Małopolskę na dwóch kółkach oraz pięć edycji Poznaj Podkarpacie. W ramach akcji Dzicz Bieszczadzka/Dzicz Karpacka zwiedziliśmy Mołdawię, Bułgarię, Rumunię oraz Ukrainę. Organizujemy również wiele innych imprez promujących turystykę off-roadową.