Zaproszenie na Poznaj Podkarpacie na 200 VIII Edycja !

 

 

Szanowni Państwo, po raz ósmy pragniemy zaprosić Was na "Poznaj Podkarpacie Na 2 Kółkach". 220 km trasa przebiega przez sam środek województwa. Wyjątkowe w niej jest to, że przez "8 ostatnich lat ..." nie mieliśmy okazji pokazać Wam tych uroczych zakątków. Będziemy jechać przez powiaty Brzozowski, Krośnieński i Ropczycko - Sędziszowski. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tych malowniczych i urokliwych miejsc. Drogi będą przede wszystkim widokowe, asfalt wąsk, czasami mało przyjemny. Szutry na tej edycji będą w dwóch odcinkach - łącznie 1 km.
Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa z kilku względów:
* będzie to pierwsza edycja w której nie będzie nagród rzeczowych 
* pierwszy raz start i meta będzie w salonie RingRoad Dealer Premium ul.Wyzwolenia 2 w Rzeszowie 
Wszystkim osobom biorącym udział w imprezie przekażemy na starcie mapnik i wskazówki jak poruszać się po trasie. Polecamy wgranie w telefony lub urządzenia GPS mapy elektronicznej, którą przekażemy Wam dwa dni przed imprezą.
Trasa nawigacyjnie nie będzie należała do łatwych - to będzie wyzwanie! Udział w imprezie z samą mapą "papierową" nie da Wam możliwości przejechania dokładnie trasy, którą dla Was przygotowaliśmy, a warto!
W najbliższych dniach podamy listę sponsorów 8 edycji "Poznaj Podkarpacie Na 2 Kółkach" - czekamy jeszcze na decyzje 2 firm... Również za chwilę zaprezentujemy zdjęcia z przygotowania trasy w celu pokazania Wam kilku wyjątkowych miejsc.
Start imprezy 17 czerwiec niedziela
RingRoad dealer premium
ul.Al wyzwolenia 2
35-501 Rzeszów
pomiędzy godziną 7.00 - 11.30

Każdy uczestnik 8 edycji Poznaj Podkarpacie na 2 kółkach który rozliczy się z komplety punktów foto które znajdują się na trasie tej edycji otrzyma pamiątkową koszulkę ! Wygląd koszulki możecie sprawdzić w galerii PPN200

Do zobaczenia na "Poznaj Podkarpacie Na 2 Kółkach" po raz ósmy ..