X edycja Poznaj Podkarpacie na 2 kółkach 20.06.2020

X edycja Rajdu Poznaj Podkarpacie na 2 kółkach - "Roztocze. Dziewczyny i chłopaki na kajaki"  
Panie i Panowie szykujemy się na jubileuszową X edycję Rajdu Poznaj Podkarpacie na 2 kółkach.
Po niezwykle ciekawych południowych trasach Podkarpacia nadszedł czas na poznanie części północno-wschodniej naszego województwa. Śmiało można X edycję nazwać "Roztocze" - i tak też zaprezentujemy Państwu ten region przemierzając Lubelszczyznę - potrzebujemy do tego 237 km (od startu do mety) . Na trasie będzie znajdować się 11 punków fotograficznych, które należy udokumentować robiąc sobie fotkę telefonem lub aparatem fotograficznym. Trasa będzie przede wszystkim bardzo malownicza i widokowa. Poprowadziliśmy ją po mało uczęszczanych drogach Podkarpacia i Lubelszczyzny. Na trasie będzie znajdował się jeden odcinek szutrowy (droga gruntowa) długości kilku kilometrów. Należy na nim zachować ostrożność i dostosować prędkość do panujących warunków drogowych. Przejechanie całej trasy i dokumentacja zdjęciowa punktów kontrolnych daje możliwość wzięcia udziału w niespodziance przewidzianej dla tych, którzy rozliczą się ze wszystkich punktów kontrolnych na mecie imprezy. Kto nie jest zainteresowany nagrodą może elastycznie traktować przygotowaną przez nas trasę. Start planujemy od godziny 7 do 11.30 na stacji paliw Lotos Adres: Przemyska 10, 37-550 Skołoszów. Do zobaczenia 20 czerwca 2020 - sobota …

Organizatorem Rajdu jest :
◆ RingRoad Dealer Premium www.ringroad.pl
Wyciągajcie swoje maszyny i rezerwujcie przedostatnią sobotę czerwca!
➡ Miejsce i data startu: 20 czerwiec 2020, stacja paliw Lotos Adres: Przemyska 10, 37-550 Skołoszów ➡ Wydawanie mapników uczestnikom: od 7.00 do 11.30
➡ Trasa: Czeka nas ponad 230 km malowniczych terenów Podkarpacia i Lubelszczyzny. Każdy z Was dostanie na starcie mapniki - trasę z legendą.
➡ Nagrody: Aby otrzymać nagrodę należy:
1. Odebrać na starcie imprezy mapnik.
2. Przejechać trasę i być osobiście na mecie maksymalnie do godziny 17 tej.
3. Przedstawić organizatorom na mecie zdjęcia potwierdzające obecność we wszystkich 11 punktach fotograficznych.

Pamiętajcie nasz Rajd łączy wszystkich pasjonatów dwóch kółek – niezależnie od marki motocykla. Wszyscy są mile widziani!
www.ringroad.pl

Opis trasy:
Ze względu na światową pandemię COVID-19 zmieniamy zasady startu i mety – do minimum ograniczamy kontakt międzyludzki i w związku z tym 
START imprezy będzie odbywał się bezpośrednio na stacji paliw Lotos Przemyska 10, 37-550 Skołoszów. Zalecene tankowanie do pełna każdego motocykla ze względu na fakt braku stacji paliw na trasie tej edycji Poznaj Podkarpacie na 2 kółkach.
Przy uregulowaniu płatności za tankowanie motocykla sprzedawca na Stacji Lotos ul. Przemyska 10, 37-550 Skołoszów poza paragonem lub fakturą za paliwo będzie wydawał również mapnik na tę edycję imprezy - należy zgłosić fakt, że jest się uczestnikiem/uczestniczką imprezy Poznaj Podkarpacie na 2 kółkach. Oczywiście mapnik otrzymacie także, gdy nic nie kupicie na stacji!
Wydawanie mapników na stacji Lotos odbywać się będzie od godziny 7.00 do 11.30 w sobotę 20 czerwca 2020 roku.
Na trasie znajduje się 11 punktów fotograficznych, gdzie należy zrobić fotografię potwierdzającą Waszą obecność w wyznaczonym przez nas miejscu na trasie tej edycji.
META - firma "RELAKS" w Zwierzyńcu mieszcząca się przy zalewie Rudka – dojazd ulicą Kolejową. nr 45.
Meta, będzie miejscem naszego spotkania z Wami, będziemy tu na Was czekać.
W tym roku ze względu na pandemię COVID nie zdecydowaliśmy się na to, żeby  poprosić któregokolwiek z naszych sponsorów o wsparcie i udział w roli sponsora w naszej imprezie. Uznaliśmy, że proszenie ich o wsparcie w tak trudnych czasach, w których większość firm walczy o utrzymanie miejsc pracy, byłoby nie fair. Chcieliśmy jednak podtrzymać tradycję "Rajdu Poznaj Podkarpacie na 2 kółkach" i ufundowaliśmy dla Was nagrodę, może skromną, ale jednak nagrodę!
W porozumieniu z Panem Mariuszem Szymańskim właścicielem firmy PHU RELAKS w Zwierzyńcu uzgodniliśmy, że pokryjemy koszt spływu kajakowego. Nagrodą dla każdego uczestnika, który rozliczy się z kompletu punktów fotograficznych będzie darmowy spływ kajakowy rzeką Wieprz! Jest to przepiękna, malownicza i często zaskakująca rzeka.
Tak więc przesiądziecie się z motocykli na kajaki! I w związku z tym X edycja Rajdu Poznaj Podkarpacie na 2 kółkach odbędzie się pod tytułem "Roztocze. Dziewczyny i chłopaki na kajaki"!
Dlatego bardzo prosimy Was o zabranie ze sobą kąpielówek, strojów plażowych, klapek i woreczków odpornych na wodę w celu zabezpieczenia rzeczy typu telefon, portfel, kluczyki.
Pamiętajcie o piknikowych koszyczkach pełnych kanapek, jajeczek, kurczaczków i zimnych przekąsek - jedzenie i picie musicie zapewnić sobie we własnym zakresie.
Wasz dobytek w czasie spływu kajakowego (motocykl, odzież motocyklowa, kaski itp.) będzie przechowywany na specjalnie wyznaczonym do tego parkingu.
Informacja dla spóźnialskich - ostatnie kajaki wypływają w rejs o godz 18.00, więc ostatni transport powrotny z kajaków do motocykli będzie o godz 19.00. O godzinie 20.00 parking przestanie funkcjonować.
I żeby nie było tak "różowo" - już teraz zacznijcie trenować dwie umiejętności, które będą niezbędne na tej imprezie:
1. "Lewa w górę" w czasie wiosłowania, żeby pozdrawiać przepływającą obok brać motocyklową;
2. Utrzymywanie 2 metrów dystansu społecznego między kajakami w czasie spływu ?
I pamiętajcie - udział w całej imprezie, w tym w spływie kajakowym, bierzecie na własne ryzyko i odpowiedzialność. Na wodzie i na drodze zachowujmy się odpowiedzialnie!

UWAGA :

W piątek 19. CZERWCA około godziny 18 tej na naszej stronie www.ringroad.pl zamieścimy ślad trasy i punkty fotograficzne - zadania które są do realizacji na trasie .

Wszystkie osoby które zdecydują się jechać po śladzie gps proszone są o nie pobieranie mapnika na starcie imprezy .

Ilość mapników przewidzianych na tą edycję to 500 sztuk .