Finalna mapa na Poznaj Podkarpacie na 200 już dostępna !

Szanowni Państwo
Możemy śmiało napisać że zostały nam “24 godziny” do rozpoczęcia 7 edycji “Poznaj Podkarpacie na 2 kółkach”.
Przypominamy że start dla wszystkich chętnych odbędzie się między godziną 7 a 11 tą w najbliższą niedzielę 25. czerwca.
Miejsce startu RingRoad ul.Wyzwolenia 2 35-501 Rzeszów – nowa siedziba firmy .
Każdy uczestnik będzie musiał wypełnić dokument akceptujący regulamin imprezy i zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Każdemu uczestnikowi zostanie przekazana mapka (do pobrania w wersji elektronicznej z www.ringroad.pl) lub na miejscu w wersji papierowej.
Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma w formie pisemnej opis trasy pomocniczy (alerty w newralgicznych miejscach) i do konkursu opis rozmieszczenia punktów fotograficznych które znajdują się na trasie .
Punktów kontrolnych (fotograficznych) na trasie znajduje się 12 sztuk - niektóre z nich są podchwytliwe i wymagają od uczestników skupienia.
Punkty kontrolne i ich zdobywanie nie jest obowiązkowe , ale w losowaniu nagród biorą udział tylko i wyłącznie osoby które zbiorą minimum 10 pkt.
W związku z tym że nie wszyscy mogą się poruszać po terenie Słowacji (kat. 125cm) nie przewidzieliśmy punktów kontrolnych na terenie tego kraju .
Dodatkowo informujemy że na trasie jako łączniki ze Słowacją znajdują się dwa przejazdy drogami szutrowymi pierwszy znajduje się we wsi Blechnarka i ma długość 5 km , drugi odcinek we wsi Jaśliska i ma długość 10 km . Pierwszy odcinek we wsi Blecharka jest krótki i przejezdny bez większych obciążeń , drugi we wsi Jaśliska jest zdecydowanie bardziej wymagający na nim znajdują się dwa punkty kontrolne . ze względu na to wprowadzamy zmianę wymagającą zaliczenia 10 punktów kontrolnych z 12 tu , można ominąć ten przygotowany odcinek i kierować sie do Smolnika trasą Barwinek Komańcza. Meta imprezy znajduje się Smolniku w agroturystyce “Smolnikowe klimaty” .Adres obiektu : Smolnik 29 38-543 Komańcza. Na mecie jesteśmy dostępni do godziny 19tej . Nie mamy zaplanowanej godziny zakończenia imprezy .Ze względu na fakt że impreza odbywa się w niedzielę każda osoba która przyjedzie na metę i rozliczy się z 10 punktów fotograficznych bierze udział w losowaniu losu który wskaże nagrodę i imprezę ma skończoną . Szanowni Państwo my jako organizatorzy pracujemy do godziny 11tej w Rzeszowie na miejscu startu , po tej godzinie przenosimy się na metę i mniej więcej od godziny 14 tej tam będziemy oczekiwać Was . Nie należy się spieszyć – konsumujcie kilometry i klimat jaki daje Beskid Niski bo jest wyjątkowy . Nagrody są wydawane losowo i pośpiech nie daje możliwości otrzymania lepszej (bardziej wartościowej nagrody ) .

Poniżej link do finalnej mapy w dwóch wersjach, .gpx do wgrania na GPS oraz google map na telefony:
GPX: https://chomikuj.pl/motokiko/ppn2oo+7,5957394482.gpx
Google map: https://drive.google.com/open?id=1s6NLMUAbSbYCTsLWfPXUPLXTNiY&usp=shari…

Jak użyć pliku .gpx ?
aby wgrać mapę na GPS wystarczy pobrany plik w formacie GPX zapisać na karcie pamięci lub w pamięci urządzenia. Później w zależności od urządzenia wybieracie tą mapę i startujecie! Ewentualnie wpiszcie model posiadanego urządzenia w google i dopiszcie hasło "jak wgrać plik mapy" ;)

Jak uruchomić mapę w google map ?
wystarczy że klikniecie powyższy link i telefon zrobi za was resztę ! Klikacie "nawiguj" i telefon najpierw poprowadzi Was pod nasz salon po czym ruszycie w trasę :)
Do poprawnego działania mapy na telefon wymagane jest ciągłe połączenie z internetem oraz aplikacja "mapy google". Jeśli po odpaleniu mapy nie prowadzi Was pod nasz salon to wpiszcie ręcznie adres aleja wyzwolenia 2 Rzeszów. Po dojechaniu pod salon aplikacja dalej poprowadzi Was zgodnie z naszą trasą !